Helpdesk Integration (2.0.14) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Refresh
de: Aktualisiere
