Helpdesk Integration (2.0.14) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: Author
mn: Зохиогч

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: default
mn: Үндсэн

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Send
mn: Илгээх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
