Helpdesk Integration (2.0.14) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Comment
sr: Коментар

en: Changed
sr: Промењен
