Helpdesk Integration (2.0.14) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Status
th: สถานะ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Send
th: ส่ง

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
