Helpdesk Integration (2.0.15) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: default
kk: әдепкі

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Comment
kk: Пікір

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Deleted
kk: Жойылған
