Helpdesk Integration (2.0.15) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: enabled
pt: ativado

en: Author
pt: Autor

en: disabled
pt: desativado

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Comments
pt: Comentários

en: Edit
pt: Editar

en: default
pt: padrão

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: View
pt: Ver

en: Refresh
pt: Atualizar

en: Created
pt: Criado

en: Comment
pt: Comentário

en: Send
pt: Enviar

en: Users
pt: Usuários

en: Attachments
pt: Anexos

en: Deleted
pt: Apagado

en: Changed
pt: Alterado

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Notification
pt: Notificação

en: Synchronize Users
pt: Sincronizar usuários
