Helpdesk Integration (2.0.15) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon
