Helpdesk Integration (2.0.15) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: enabled
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: Author
ur: مصنف

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Comments
ur: تبصرے

en: Edit
ur: تدوین

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Comment
ur: تبصرہ
