Helpdesk Integration (2.0.2) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: enabled
sk: povolené

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: disabled
sk: vypnuté

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Comments
sk: Komentáre

en: Edit
sk: Upraviť

en: default
sk: predvolené

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Users
sk: Používatelia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
