Helpdesk Integration (2.0.4) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: default
ca: predeterminat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Refresh
ca: Refresca

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Send
ca: Enviar

en: Users
ca: Usuaris

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Notification
ca: Notificació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
