Helpdesk Integration (2.0.5) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Author
cy: Awdur

en: disabled
cy: analluog

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: default
cy: rhagosod

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Send
cy: Anfon

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
