Helpdesk Integration (2.0.5) - en to es translation catalogue (36 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: enabled
es: activado

en: Status
es: Estado

en: Author
es: Autor

en: disabled
es: desactivado

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Comments
es: Comentarios

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: default
es: predeterminado

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: View
es: Ver

en: Refresh
es: Actualizar

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Page
es: Página

en: Send
es: Enviar

en: Users
es: Usuarios

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Attachments
es: Adjuntos

en: Changed
es: Modificado

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Notification
es: Notificación

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Resolved
es: Resuelto

en: Master
es: Máster
