Helpdesk Integration (2.0.6) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: default
km: លំនាំដើម

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
