Helpdesk Integration (2.0.7) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Author
bs: Autor

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Comments
bs: Komentari

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Send
bs: Pošalji

en: Users
bs: Korisnici

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
