Helpdesk Integration (2.0.9) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Status
si: තත්වය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
