Helper (8.x-1.22) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Content
id: Konten

en: Item
id: Barang

en: Remove
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Field
id: Bidang

en: Layout
id: Tata letak

en: Entity
id: Entitas

en: @requirements_message (Currently using @item version @version)
id: @requirements_message (Saat ini menggunakan @item versi @version)
