Helper (8.x-1.38) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Field
az: Sahə

en: Layout
az: Şablon

en: Field name
az: Sahə adı

en: Entity
az: Entiti

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
az: Əl ilə daxil edilmiş yollar aşağıdakı simvollardan biri ilə başlamalıdır: / ? #
