Helper (8.x-1.41) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Item
cs: Položka

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Field
cs: Pole

en: Field name
cs: Název pole

en: Node field
cs: Pole uzlu
