Helper (8.x-1.41) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Item
da: Element

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Field
da: Felt

en: Field name
da: Feltnavn

en: Node field
da: Simpelt felt
