Helper (8.x-1.41) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Item
si: අයිතමය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය
