Helper (8.x-1.41) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Item
sr: Производ

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Field name
sr: Назив поља
