Helper (8.x-1.42) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Item
lv: Ieraksts

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Field
lv: Lauks

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Entity
lv: Entītija
