Helper (8.x-1.42) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Item
ta: உருப்படி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Field
ta: புலம்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Entity
ta: உருப்படி
