Helper (8.x-1.43) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Item
ku: دانە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Field
ku: خانە

en: Field name
ku: ناوی خانە
