Helper (8.x-1.43) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Item
ml: ഇനം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
