Helper (8.x-1.43) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Item
ms: Barangan

en: Remove
ms: Buang

en: Edit
ms: Sunting

en: Field
ms: Medan

en: Field name
ms: Nama medan
