Helper (8.x-1.43) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Field
os: Быдыр
