Helper (8.x-1.43) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Item
pl: Element

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Field
pl: Pole

en: Layout
pl: Układ

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Entity
pl: Encja

en: Node field
pl: Pole węzła

en: Unable to update %entity_type %view due to error @message %function (line %line of %file). <pre>@backtrace_string</pre>
pl: Nie można aktualizować %entity_type %view z powodu błędu @message %function (linia %line w pliku %file). <pre>@backtrace_string</pre>
