Helper (8.x-1.43) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Item
sk: Položka

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Field
sk: Pole

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Entity
sk: Entita

en: Node field
sk: Pole uzla
