Helper (8.x-1.43) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Item
th: รายการ

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล
