Helper (8.x-1.43) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Item
tr: Öğe

en: Remove
tr: Kaldır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Field
tr: Alan

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Field name
tr: Alan adı

en: Entity
tr: Nesne
