Helper (8.x-1.44) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը
