Helper (8.x-1.44) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Field
fa: میدان

en: Layout
fa: آرایش

en: Field name
fa: نام میدان

en: Entity
fa: عنصر
