Helper (8.x-1.45) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Field
ast: Campu

en: Field name
ast: Nome del campu
