Helper (8.x-1.45) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Item
et: Kirje

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Field
et: Väli

en: Layout
et: Paigutus

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Entity
et: Olem
