Helper (8.x-1.45) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Item
fi: Nimike

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Field
fi: Kenttä

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Entity
fi: Entiteetti
