Helper (8.x-1.45) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ
