Helper (8.x-1.45) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Item
uk: Елемент

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Field
uk: Поле

en: Layout
uk: Макет

en: Field name
uk: Назва поля

en: Entity
uk: Сутність

en: Node field
uk: Поле матеріалу

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
uk: Вручну введені шляхи мають починатися з однієї з наступних літер: / ? #

en: Updates failed for the entity type %entity_type, for %entity_ids. Check the logs.
uk: Не вдалося виконати оновлення для типу сутності %entity_type, для %entity_ids. Перевірте журнали.

en: Unable to update %entity_type %view due to error @message %function (line %line of %file). <pre>@backtrace_string</pre>
uk: Не вдалося оновити %entity_type %view через помилку @message %function (рядок %line у %file). <pre>@backtrace_string</pre>
