Helper (8.x-1.46) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Item
gu: નંગ

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ
