Helper (8.x-1.46) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Field
mn: Талбар

en: Field name
mn: Талбарын нэр
