Helper (8.x-1.47) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Field name
am: የመስኩ ስም
