Helper (8.x-1.47) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Item
is: Hlutur

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: Field
is: Svæði

en: Layout
is: Útlit
