Helper (8.x-1.47) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Item
lt: Elementas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Entity
lt: Esybė

en: Node field
lt: Mazgo laukelis

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
lt: Rankiniu būdu įvesti keliai turi prasidėti vienu iš šių simbolių: / ? #
