helpfulness (2.0.0) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Subject
cy: Testun

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Date
cy: Dyddiad

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: Update
cy: Diweddaru

en: Time
cy: Amser

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu

en: Alias
cy: Arallenw
