helpfulness (2.0.0) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Time
ps: وخت

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: New
ps: نوی

en: Alias
ps: پورنوم

en: Report
ps: راپور
