helpfulness (2.0.0) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Date
se: Dáhton

en: Update
se: Ođasmahte

en: Archive
se: Vuorká

en: User
se: Geavaheaddji
