helpfulness (2.0.0) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Subject
ta: பொருள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Date
ta: தேதி

en: None
ta: இல்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Archive
ta: பெட்டகம்

en: Time
ta: நேரம்

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Browser
ta: உலவி

en: Deleted
ta: நீக்கப்பட்டது

en: New
ta: புதிய

en: Alias
ta: மாற்றுவழி

en: Report
ta: அறிக்கை
