helpfulness (2.0.1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Download
eo: Elŝutu

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Time
eo: Tempo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Deleted
eo: Forigita

en: Alias
eo: Kromnomo
