helpfulness (2.0.1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Download
ku: داگرتن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Time
ku: کات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Alias
ku: نازناو
