helpfulness (2.0.1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Download
oc: Telecargament

en: Date
oc: Data

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Time
oc: Ora

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Browser
oc: Navigador

en: Deleted
oc: Suprimit

en: New
oc: Novèl

en: Alias
oc: Aliàs

en: Comment options
oc: Opcions des comentaris

en: Archived
oc: Archivat
